Техпідтримка

man
Якість для «Teltonika» – це коли показники продукції перевершують ваші очікування. Прихильність нашої компанії до якості проявляється на кожному етапі виробництва — кожна операція має найвищий рівень уваги, щоб уникнути будь-яких помилок.
Метою та політикою «Teltonika» є підвищення якості, покращення кожної операції, щоб клієнт був задоволений на 100%.
Ми пропонуємо повний ланцюг виробництва для всіх видів продукції, від продуктів промислового комплексу до простої електроніки з якістю та надійністю. Ми розглядаємо кожного клієнта як партнера, і коли у вас є партнер, ви працюєте як команда, щоб знайти найкращий та найекономічніший спосіб доставки вашого продукту!
Наша фабрика сертифікована ISO9001 для виконання ваших вимог. Щоб йти в ногу з новітніми технологіями, ми повинні вдосконалюватись на кожному кроці, використовуючи новітні технології, які ми просуваємо разом із нашими партнерами!
laptop
  • Наші партнери та клієнти можуть розраховувати на цілодобову технічну допомогу. Ми не лише надаємо технічну консультацію, а й навчаємо партнерів тонкощам продуктів, необхідних для вирішення специфічних бізнес-завдань. Технічна підтримка здійснюється через систему обліку заявок (Help Desk) http://my.overseer.ua. Наші фахівці розглядають всі заявки від клієнтів і оперативно пропонують оптимальне рішення.
  • laptop
Також ви можете звернутись за консультацією та технічною підтримкою за телефонами:
Відділ продажу:
e-mail: sales@overseer.ua
Технічна підтримка:
e-mail: support@overseer.ua
Зв'яжіться з нами
Це абсолютно безпечно.
Ваші дані не будуть передані третім особам.