TELTONIKA ADAS

Камера FMC640 і ADAS розроблена для уникнення зіткнень і аварій із функцією візуального моніторингу
22261.23 грн з ПДВ.
Артикул - 029
Опис
Технічні характеристики
Деталі
Відгуки

Порівнюючи показники аварій, про які повідомляє поліція, дослідження виявили, що системи попередження про лобове зіткнення та технології запобігання аварій знижують кількість аварій спереду назад на 27%. Вони можуть істотно підвищити ефективність водіння, врятувати життя та знизити витрати на ремонт автомобіля. Зважаючи на це, ми представляємо вам інноваційне відео рішення – Teltonika ADAS.


Це ідеальний засіб для уникнення потенційних аварій, оскільки його камера виявляє транспортні засоби, пішоходів, велосипеди, мотоцикли та розмітку смуг на дорогах. ADAS сповіщає водіїв звуковими та візуальними попередженнями про різні події. Функції безпеки створені для запобігання зіткнень і дорожньо-транспортних пригод за допомогою технологій, які сповіщають водіїв, менеджерів автопарків і диспетчерів про потенційні зіткнення або типові помилки на дорозі шляхом відстеження та аналізу подій у режимі реального часу, а також моніторингу візуальних даних (зображень або відео)подій.


Це комплексне рішення забезпечує безпеку водіїв, учасників дорожнього руху та транспортних засобів з вантажем або без нього. Система попередження про зіткнення складається з камери ADAS, яка встановлена ​​на передньому склі автомобіля, і професійного GPS-трекера Teltonika Telematics FMC640, які підключені через інтерфейс RS-232. Камера ADAS виявляє тривожні події попереду та надсилає всі дані на виділений сервер. Для подальшого моніторингу та аналізу менеджери автопарків можуть запитувати візуальні дані (зображення або відео) з камери ADAS.

Технічні параметри
00
Виробник: Teltonika
Залиште перший відгук
Відділ продажу:
e-mail: sales@overseer.ua
Технічна підтримка:
e-mail: support@overseer.ua
Зв'яжіться з нами
Це абсолютно безпечно.
Ваші дані не будуть передані третім особам.