GPS-трекер Teltonika FTC924



Teltonika FTC924 - це компактний GPS-трекер нового покоління, який забезпечує високоточний моніторинг завдяки підтримці технологій LTE Cat 1 та GSM.
Пристрій оснащений сучасним GNSS-модулем, що працює з 75 каналами та підтримує системи GPS, GLONASS, GALILEO та BEIDOU, забезпечуючи точність позиціонування менше 1,8 метра.
Важливою особливістю моделі є вбудований резервний акумулятор ємністю 170 мАг, який гарантує автономну роботу пристрою у разі відключення основного живлення від бортової мережі автомобіля.
Трекер має гнучку систему входів та виходів, включаючи два цифрові входи, один аналоговий вхід та один цифровий вихід, що дозволяє реалізувати сценарії дистанційного блокування двигуна, контролю запалювання та моніторингу додаткових датчиків.
Внутрішня flash-пам’ять обсягом 128 МБ дозволяє зберігати велику кількість записів AVL у зонах відсутності мобільного покриття.
Завдяки інтегрованому акселерометру пристрій підтримує інтелектуальні сценарії, такі як виявлення перевищення швидкості, фіксація аварій, контроль буксирування та розпізнавання поїздок.
FTC924 виконаний у компактному корпусі з захистом класу IP41 та підтримує оновлення прошивки та конфігурації через хмарний сервіс FOTA Web
| Технічні параметри |
| Технологія | LTE CAT 1/GSM/GPRS/GNSS |
| GNSS | GNSS GPS, GLONASS, GALILEO, BEIDOU |
| Приймач L1 | 75 каналів |
| Чутливість відстеження | -165 дБМ |
| Точність позиціонування | < 1,8 м CEP |
| Точність швидкості | < 0,1 м/с (в межах похибки +/- 15%) |
| Гарячий старт | < 1 с |
| Теплий старт | < 24 с |
| Діапазони 2G GSM | B2/B3/B5/B8 |
| Діапазони 4G LTE FDD (CAT 1) | B1/B3/B5/B7/B8/B20/B28 |
| Передача даних |
LTE FDD (CAT 1): Макс. 10 Мбіт/с (DL) / Макс.
5 Мбіт/с (UL)
GSM (GPRS): макс. 85,6 Кбіт/с (DL) / Макс. 85,6 Кбіт/с (UL) |
| Потужність передачі |
Клас 5 для GSM850/900: 30±5 дБМ Клас 3 для GSM1800/1900: 29±5 дБМ Клас 3 для LTE-FDD: 26±5 дБМ |
| Підтримка даних | SMS (TEXT, PDU), мережеві протоколи (TCP, UDP, TLS, EGTS, MQTT) |
| Діапазон вхідної напруги | 10 - 30 В постійного струму |
| Резервний акумулятор | Літій-іонний акумулятор 170 мАг 3,7 В |
| Внутрішній запобіжник | 3 А |
| Споживана потужність | При 12 В < 25 мА (номінально без навантаження) При 12 В < 0,25 А макс. (з повним навантаженням/піком) |
| Цифрові входи | 2 |
| Цифрові виходи | 1 |
| Аналогові входи | 1 |
| Датчики | Цифровий датчик заземлення (DGS) (Цифровий вхід 2) |
| антена GNSS | Внутрішня з високим рівнем сигналу Посилення |
| антена GSM | Внутрішня з високим рівнем сигналу Посилення |
| USB | 2.0 USB Type-C |
| Світлодіодна індикація | 2 світлодіодні індикатори стану |
| SIM | Nano-SIM |
| Пам'ять | 128 МБ внутрішньої флеш-пам'яті |
| Робоча температура (без батареї) | від -40 °C до +85 °C |
| Температура зберігання (без батареї) | від -40 °C до +85 °C |
| Робоча температура (з батареєю) | від 0°C до +45°C |
| Температура зберігання (з батареєю) |
від -20 ℃ до 25 ℃ до 3 місяців
≤25 ℃ для тривалого зберігання |
| Робоча вологість | від 5% до 95% без конденсації |
| Ступінь захисту від пилу | IP41 |
| Температура заряду батареї | від 0 °C до +45 °C |
| Температура зберігання батареї | від -20 °C до +35 °C протягом 6 місяців |
| Датчики | Акселерометр |
| Сценарії | Виявлення перевищення швидкості, виявлення глушіння, виявлення відключення від мережі, відключення |
| Режими сну | онлайн-сон, глибокий сон, сон після вимкнення живлення |
| Конфігурація та оновлення прошивки | FOTA Web4, Teltonika Configurator (TCT) |
| Синхронізація часу | GPS, NITZ, NTP |
| Виявлення запалювання | цифровий вхід 1, акселерометр |