GPS-трекер Teltonika FTC887

Teltonika FTC887 - це передовий GPS-трекер нового покоління, розроблений для швидкого та надійного моніторингу транспортних засобів.
Пристрій підтримує сучасні стандарти зв'язку LTE Cat 1 та GSM, що забезпечує стабільну передачу даних у широкому діапазоні мереж.
Однією з ключових переваг моделі є найвищий ступінь захисту корпусу IP69K, що дозволяє використовувати трекер у найбільш екстремальних умовах, включаючи миття під високим тиском та повний захист від пилу.
Трекер оснащений вбудованим резервним Li-Ion акумулятором ємністю 320 мАг, який гарантує роботу пристрою навіть у разі відключення основного живлення.
Завдяки вбудованому акселерометру та гіроскопу FTC887 підтримує численні інтелектуальні сценарії, такі як еко-водіння, фіксація аварій, виявлення буксирування та падіння пристрою.
Підтримка Bluetooth 5.4 LE дозволяє легко розширювати функціонал за допомогою бездротових датчиків та маячків.
Компактний дизайн та проста установка безпосередньо на акумулятор автомобіля роблять цей трекер ідеальним рішенням для страхування, оренди авто та комерційних автопарків.
| Технічні параметри |
| Технологія | LTE CAT 1/GSM/GPRS/GNSS/ BLUETOOTH® LE |
| GNSS | GNSS GPS, GLONASS, GALILEO, BEIDOU |
| Приймач L1 | 75 каналів |
| Чутливість відстеження | -165 дБМ |
| Точність позиціонування | < 1,8 м CEP |
| Точність швидкості | < 0,1 м/с (в межах похибки +/- 15%) |
| Гарячий старт | < 1 с |
| Теплий старт | < 25 с |
| Діапазони 2G GSM | B2/B3/B5/B8 |
| Діапазони 4G LTE FDD (CAT 1) | B1/B3/B5/B7/B8/B20/B28 |
| Передача даних |
LTE FDD (CAT 1): Макс. 10 Мбіт/с (DL) / Макс.
5 Мбіт/с (UL) GSM (GPRS): макс. 85,6 Кбіт/с (DL) / макс. 85,6 Кбіт/с (UL) |
| Потужність передачі |
Клас 5 для GSM850/900: 30±5 дБМ Клас 3 для GSM1800/1900: 29±5 дБМ Клас 3 для LTE-FDD: 26±5 дБМ |
| Підтримка даних | SMS (TEXT, PDU), мережеві протоколи (TCP, UDP) |
| Діапазон вхідної напруги | 10 - 30 В постійного струму |
| Резервний акумулятор | Літій-іонний акумулятор 320 мАг 3,7 В |
| Внутрішній запобіжник | 3A |
| Технологія Bluetooth® | Специфікація 5.4 + LE |
| Підтримувані периферійні пристрої | EYE beacon and sensor |
| GNSS антена | Внутрішня з високим коефіцієнтом посилення |
| GSM антена | Внутрішня з високим коефіцієнтом посилення |
| USB | 2.0 USB Type-C |
| Світлодіодна індикація | 2 світлодіодні індикатори стану |
| SIM | Nano-SIM |
| Пам'ять | 128 МБ внутрішньої флеш-пам'яті |
| Робоча температура (без батареї) | від -30 °C до +85 °C |
| Температура зберігання (без батареї) | від -30 °C до +85 °C |
| Робоча температура (з батареєю) | від 0 °C до +45 °C |
| Температура зберігання (з батареєю) |
від -20 °C до +45 °C протягом 1 місяця від -20 °C до +35 °C протягом 6 місяців |
| Робоча вологість | від 5% до 95% без конденсації |
| Ступінь захисту від пилу | IP69K |
| Температура заряду батареї | від 0 °C до +45 °C |
| Температура зберігання батареї |
від -10 °C до +50 °C протягом 1 місяця від -10 °C до +35 °C протягом 3 місяців від 0 °C до +30 °C протягом 1 року |
| Датчики | Акселерометр та гіроскоп |
| Сценарії | Еко-водіння, виявлення перевищення швидкості, Виявлення надмірного холостого ходу, виявлення аварії , подорож, одометр, приватний/ діловий режим, виявлення відключення, мережеве виявлення глушіння, виявлення буксирування, автоматичне геозонування, ручне геозонування, виявлення падіння, користувацькі сценарії, статична навігація, лічильник увімкненого запалювання |
| Режими сну | глибокий сон, онлайн-глибокий сон, вимкнення живлення |
| Конфігурація та оновлення прошивки | FOTA WEB, інструмент конфігурації Teltonika (TCT) |
| Синхронізація часу | GNSS, NITZ, NTP |
| Виявлення запалювання | акселерометр, зовнішня напруга живлення |