GPS-трекер Teltonika FTC134
Трекер LTE CAT 1 наступного покоління з гнучкими входами та підвищеною точністю GNSS.
3236.84 грн з ПДВ.
Артикул - 396



| Технічні параметри |
| Діапазони 2G |
FTC134MDAB0 GSM B2/B3/B5/B8 FTC134MEAB0 GSM B2/B3/B5/B8 |
| Діапазони 4G LTE |
FTC134MDAB0
LTE-FDD (CAT1) B1/B3/B5/B8/B20/B28 FTC134MEAB0 LTE-FDD (CAT1) B2/B3/B4/B5/B7/B8/B28/B66 |
| Передача даних |
LTE FDD (CAT 1) Макс. 10 Мбіт/с (DL) / Макс. 5 Мбіт/с (UL) GSM (GPRS) Макс. 85,6 Кбіт/с (DL) / Макс. 85,6 Кбіт/с (UL) |
| Потужність передачі |
Клас 4 для GSM850/900 33±2 дБм Клас 1 для GSM1800/1900 30±2 дБм Клас 3 для LTE FDD 23±2,7 дБм |
| Підтримка даних | SMS (TEXT, PDU), мережеві протоколи (TCP, UDP) |
| Кодек даних | Підтримка кодека Codec 8 Extended |
| Живлення | Діапазон вхідної напруги 8-32 В постійного струму |
| Внутрішній резервний акумулятор | Літій-іонний акумулятор 320 мАг, 3,7 В (1,184 Вт·год) |
| Внутрішній запобіжник | 3 А, 125 В |
| Споживана потужність |
При 12 В < 25 мА (номінально без навантаження) При 12 В < 0,25 А макс. (при повному навантаженні/піку) |
| Технологія Bluetooth® | Специфікація 5.4 + LE |
| Робоча температура (без акумулятора) | Від -30 °C до +85 °C |
| Температура зберігання (без акумулятора) | Від -30 °C до +85 °C |
| Робоча температура (з акумулятором) | Від -20 °C до +60 °C |
| Температура зберігання (з акумулятором) | Від -20 °C до +60 °C |
| Робоча вологість | 65 ± 20% без конденсації |
| Ступінь захисту від пилу | IP41 |
| Температура заряду акумулятора | Від 0 °C до +45 °C |
| Температура розряду акумулятора | Від -20 °C до +60 °C |
| Умови зберігання акумулятора |
Від -10 °C до +50 °C протягом 1 місяця Від -10 °C до +35 °C протягом 3 місяців Від 0 °C до +30 °C протягом 12 місяців |
| Цифрові входи | 4 |
| Negative Inputs | 1 |
| Цифрові виходи | 3 |
| Аналогові входи | 4 |
| 1-Wire | 1 |
| CAN | 1 |
| GNSS | Внутрішня антена з високим коефіцієнтом посилення |
| Стільникова | Внутрішня антена з високим коефіцієнтом посилення |
| USB | USB 2.0 USB Type-C |
| Світлодіодна індикація | 2 світлодіодні індикатори стану |
| SIM | Nano-SIM |
| Пам’ять | 128 МБ внутрішньої флеш-пам’яті |
| Датчики | Акселерометр |
| Сценарії | Еко-водіння, перевищення швидкості, виявлення холостого ходу, іммобілайзер, виявлення відключення, виявлення глушіння, виявлення зіткнень, підтримка датчиків Dallas, виявлення буксирування |
| Режими сну | Глибокий сон онлайн, глибокий сон, вимкнення живлення увімкненим режимом сну |
| Конфігурація та оновлення прошивки | FOTA WEB, інструмент конфігурації телематики (TCT) |
| Конфігурація SMS | керування DOUT, налагодження |
| Команди GPRS | Конфігурація, керування DOUT, налагодження |
| Синхронізація часу | GNSS, NITZ, NTP |
| Виявлення запалювання | Цифровий вхід 1, акселерометр, зовнішня напруга живлення |
Виробник: Teltonika
Залиште перший відгук
Зв'яжіться з нами
Це абсолютно безпечно.
Ваші дані не будуть передані третім особам.