Персональний GPS-трекер Teltonika ATC700

Teltonika ATC700 - це автономний GPS-трекер, спеціально розроблений для надійного відстеження активів та персоналу в найскладніших умовах.
Пристрій оснащений акумулятором ємністю 1 000 мАг, що забезпечує тривалу роботу та стабільну передачу даних без частих підзарядок.
Важливою перевагою моделі є підтримка зовнішніх джерел живлення, що дозволяє підключати power bank для продовження автономності під час тривалих операцій або перебування у віддалених локаціях.
Герметичний корпус із найвищим ступенем захисту IP68 гарантує стабільну роботу пристрою в екстремальних погодних умовах, захищаючи електроніку від пилу та повного занурення у воду.
Трекер оснащений багатофункціональною кнопкою, яку можна налаштувати під різні потреби: як тривожну кнопку SOS, для активації відстеження або швидкого перемикання інтервалів передачі координат.
Завдяки повній відсутності дротів, встановлення та налаштування обладнання здійснюється максимально швидко, що робить ATC700 універсальним інструментом для контролю цінних вантажів, контейнерів та безпеки людей.
| Технічні параметри |
| GNSS | GNSS GPS, GLONASS, GALILEO, BEIDOU |
| Приймач | 135 каналів відстеження/захоплення |
| Чутливість відстеження | -165 дБМ |
| Точність позиціонування | < 1,8 м CEP |
| Теплий старт | < 25 с |
| Гарячий старт | < 1 с |
| Стільниковий зв'язок | Технологія LTE CAT 1/GSM |
| Діапазони 2G |
ATC700QJAE0 GSM B2/B3/B5/B8 ATC700QKAE0 GSM B2/B3/B5/B8 |
| Діапазони 4G LTE |
ATC700QJAE0 LTE FDD B1/B3/B5/B7/B8/B20/B28 ATC700QKAE0 LTE FDD B2/B3/B4/B5/B7/B8/B28/B66 |
| Передача даних |
LTE FDD (CAT 1) Макс. 10 Мбіт/с (DL) / Макс. 5 Мбіт/с (UL) GSM (GPRS) Макс. 85,6 Кбіт/с (DL) / Макс. 85,6 Кбіт/с (UL) |
| Потужність передачі |
Клас 4 для GSM850/900 334 дБМ Клас 1 для GSM1800/1900 302 дБМ Клас 3 для LTE-FDD 232 дБМ |
| Підтримка даних | SMS (TEXT, PDU), Мережеві протоколи (TCP, UDP) |
| Кодек даних | Підтримка кодеків Codec 8 Extended |
| Внутрішній акумулятор | Літій-полімерний акумулятор ємністю 1000 мАг, 3,7 В (3,7 Вт·год) |
| Робоча температура | від -20 °C до 60 °C |
| Температура зберігання (з акумулятором) |
від -10 °C до 25 °C протягом 1 місяця від 0 °C до 25 °C довше 3 місяців |
| Робоча вологість | від 5% до 95% без конденсації |
| Ступінь захисту від пилу | IP65* *(перевірено внутрішніми процесами, не сертифіковано). IP68 - у розробці. |
| Температура заряду акумулятора | від 0°C до 45°C |
| Температура розряду акумулятора | від -20°C до 60°C |
| Умови зберігання акумулятора |
від -10°C до 50°C протягом 1 місяця від -10°C до 35°C протягом 3 місяців від 0°C до 30°C протягом 1 року |
| GNSS -антена | Внутрішня з високим коефіцієнтом посилення |
| Стільникова антена | Внутрішня з високим коефіцієнтом посилення |
| USB | USB 2.0 USB Type-C |
| Світлодіодна індикація | 1 світлодіод стану RGB |
| SIM-карта | Nano-SIM |
| Пам'ять | 128 МБ вбудованої флеш-пам'яті |
| Датчики | Акселерометр |
| Сценарії | Періодичне відстеження, Планувальник, Кнопка тривоги, Підтримка зовнішнього акумулятора, Кнопка кількох дій*, Геозона*, Геозона з часовим поясом*, Відстеження на вимогу*, Налаштовувана світлодіодна індикація*, Відстеження на основі руху* *Розробка функцій все ще триває і не буде включена до Пілотна партія |
| Режими сну | онлайн-сон, вимкнення живлення, сплячий режим |
| Конфігурація та оновлення прошивки | FOTA WEB, інструмент конфігурації Teltonika (TCT) Конфігурація SMS, налагодження |
| Команди | GPRS, налагодження |
| Синхронізація часу | GNSS, NITZ, NTP |